Zvezda ispustila pobjedu u Kazahstanu, odluka u Beogradu

July 14, 2017, 7:34 am

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su protiv kazahstanskog Irtiša u Pavlodaru 1:1 (0:0) u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Z

vezda je povela pogotkom Ričmonda Boaćija u 51. minutu iz penala, nakon što je prethodno Mario Maslać neoprezno srušio Gelora Kangu, a izjednačio je u 90+3. minutu Stefan Živković, takođe sa 11 metara, poslije neshvatljive greske kapitena crveno-bijelih Dušana Anđelkovića i nepotrebnog igranja rukom u šesnaestercu.

Iako je ispustila pobijedu i priliku da završi “pola posla” kada je u pitanju plasman u treće kolo, Zvezda je prikazala bolje izdanje nego protiv Florijane na Malti, a veliki doprinos tom utisku dao je i debitant Branko Jovičić, koji je pokazao da će biti veliko pojačanje na sredini terena.

Revanš meč igra se narednog četvrtka na stadionu Rajko Mitić u Beogradu.