Poraz Zvezde, Barselona u derbiju bolja od Intera

October 25, 2018, 5:57 am

Odigrane su utakmice trećeg kola Lige šampiona u grupama A, B, C i D.

Beogradska Crvena Zvezda poražena je na “Enfildu” od Liverpula 4:0.

“Redsi” su do vođstva  došli u 20. minutu pogotkom Firminja, a prednost je udvostručio Salah u 45. U nastavku susreta mrežu Zvezde pogađali su Salah i Mane.

U drugom susretu grupe C, Napoli i PSG su odigrali 2:2. Napolitanci du dva puta vodili, ali je bod “svecima” donio Di Maria u sudijskoj nadoknadi.

Borusija iz Dortmunda izbila je na čelo grupe A porazivši Atletiko iz Madrida  4:0, a u istoj grupi Klub Briž i Monako su odigrali 1:1.

U derbiju večeri Barselona je golovima Rafinje i Albe savladala milanski Inter 2:0, dok su PSV i Totenhem osvojili prve bodove, odigravši 2:2.

U grupi D Porto je kao gost slavio u Moskvi protiv Lokomotive 3:1, u susretu Galatasaraja i Šalkea nije bilo pogodaka.

Grupna faza Lige šampiona nastavlja se 06. i 07. novembra utakmicama 4. kola, u kojima će rivali iz trećeg kola zamijeniti domaćinstva.