LŠ: Pobjede Јuventusa i Barselone

February 25, 2015, 9:11 am

Јunak trijumfa Barselone na “Etihadu” bio ju Luis Suarez koji je sa dva gola donio veliku prednost katalonskom timu pred revanš susret.

Urugvajac je doveo svoju ekipu u vođstvo u 16. minutu meča, da bi u 30. postigao i drugi gol za 2:0. Јedini gol za tim Manela Pelegrinija postigao je Serhio Aguero u 69. minutu utakmice.

Priliku da već u prvom meču ovjeri prolaz Barselone u četvrtfinale propustio je Mesi u 94. minutu kada je njegov udarac sa bijele tačke odbranio Hart.

Svi golovi na meču u Torinu postignuti su u prvom dijelu susreta. Tevez je doveo “Staru damu” u vođstvo u 13. minutu susreta, da bi svega pet minuta kasnije Rojs izjednačio na 1:1. Konačan rezultat utakmice postavio je Alvaro Morata u 43. minutu utakmice.

Sutra su na programu preostala dva susreta osmine finala, a sastaju se Arsenal i Monako, te Bajer Leverkuzen i Atletiko Madrid. Obje utakmice počinju u 20 časova i 45 minuta.

Revanš utakmice na rasporedu su 17. i 18. marta.