TV K3

android aplikacija

instaliraj

Uspješan nastup atletičara iz AK “San” u Goraždu

Na ekipnom prvenstvu Bosne i Hercegovine i Republike Srpske u krosu održanom 12. oktobra u Goraždu, atletičari atletskog kluba “San” iz Prnjavora ostvarili su fantastičan uspjeh.
Juniorska ekipa u sastavu Magdalena Katana, Jovana Mitrović, Kristina Stojković i Belma Ćuran pobjedile su u trci juniorki na 4000m i time izborile pravo nastupa na Kupu Evropskih šampiona u krosu za klubove  za juniorke, koje se sledeće godine održava u Španiji.
Ekipa pionira u sastavu:Kristijan Marić, Goran Gamber i David Gamber osvojili su drugo mjesto za pionire na 2000 m na ekipnom prvenstvu Bosne i Hercegovine i drugo mesto na Ekipnom prvenstvu Republike Srpske.
Ženska ekipa u sve ukupnom plasmanu za zene osvojila je trece mesto na prvenstvu Republike Srpske.