Odličan rezultat atletičara AK San iz Prnjavora na Polumaratonu u Brčkom za Prvenstvo Bosne i Hercegovine

March 28, 2022, 6:28 am

Na 1. Polumaratonu  Brčko 2022 , održanom u Brčkom, koje je ujedno bilo i Prvenstvo Bosne i Hercegovine i Republike Srpske u polumaratonu, atletičari Atletskog kluba San iz Prnjavora ponovo su ostvarili odličan uspeh i osvojili četiri medalje. Dve zlatne, jednu srebrenu i jednu bronzanu…

Belma Ćuran je u trci polumaratona na 21 km osvojila prvo mesto u kategoriji juniorki, kao i prvo mesto u kategoriji juniorki iz Bosne i Hercegovine, dok je Kristijan Marić osvojio drugo mesto takođe u kategoriji juniora.

Kristina Stojković je u trci na 5 km koja je održana u sklopu polumaratona osvojila treće mesto u kategoriji juniorki.

Inače, na Polumaratonu u Brčkom za Prvenstvo Bosne i Hercegovine ostvaren je sledeći plasman: