Nove medalje za Vrhovca: Zlato i bronza na Prvenstvu Srbije u Beogradu

March 3, 2024, 6:24 pm
Poslije tri zlatne medalje na 25. Otvorenom atletskom Prvenstvu Hrvatske i Slovenije za veterane u dvorani, trener Atletskog kluba “SAN” iz Prnjavora i Atletskog kluba “DERVENTA”, Dalibor Vrhovac je samo dan poslije Zagreba osvojio nove dvije medalje na 6. Otvorenom atletskom Prvenstvu Srbije za veterane u dvorani u Beogradu.
Vrhovac je u Beogradu osvojio jednu zlatnu i jednu bronzanu medalju.
Dalibor je zlatnu medalju osvojio u mix štafeti 4×200 m, a bronzanu u trci na 200 m.
Pored ove dvije discipline Dalibor je osvojio i četvrto mjesto u trci na  800 m i peto mjesto u trci na 400 m.
Iz kluba zahvaljuju donatorima, koji podržavaju njihove aktivnosti.
-Zahvaljujemo se našem Generalnom sponzoru Darjanu Đuriću i njegovoj firmi Prokop inženjering d.o.o., koji nam pomažu u gorivu prilikom odlaska na takmičenja protekle tri godine. Takođe se zahvaljujemo Nikoli i Peri Vrhovcu i Pekari Cvijeta, koji nam obezbeđuju hranu  za naše takmičare prilikom odlaska na takmičenja – navode u AK “Derventa”.