Mančester pred Ligom šampiona, pobjede Lacija i Sportinga

August 19, 2015, 7:11 am

Kerik je pogodio vlastitu mrežu u osmom minutu za vođstvo gostiju, da bi Depaj sa dva pogotka do kraja poluvremena preokrenuo rezultat. Konakčnih 3:1 postavio je Feleini u samom finišu utakmice.

Sporting je na svom terenu bio bolji od moskovskog CSKA sa 2:1. Portuglaski predstavnik poveo je golom Gutiereza u 12. minutu, na 1:1 izjednačio je Dumbia pet minuta prije odlaska na odmor, da bi Slimani u 82. minutu postavio konačan rezultat utakmice.

Pobjede minimalnim rezultatom ostvarile su ekipe Astane i Lacija. Kazahstanski klub je sa 1:0 bio je bolji od APOEL-a iz Nikozije, dok je Lacio identičnim rezultatom nadigrao Bajer iz Leverkuzena.

Podsjećamo, u duelu između BATE Borisova i Partizana slavili su domaći sa 1:0, tako da je pred šampionom Srbije veliki posao u revanšu u Beogradu.

Revanš utakmice na rasporedu su 26. avgusta.