Ljubić bolji od Zvijezde 09

May 22, 2021, 6:25 pm

Fudbaleri Ljubića pobjedom su se oprostili od domaće publike kad je u pitanju ova sezona, pošto su danas u okviru 29. kola M:tel Prve lige Republike Srpske kao domaćini porazili Zvijezdu 09, 3:0.

Prvu priliku na utakmici imali su gosti u 10. minuti ali je udarac Rakića odbranio Кnežević. Igrao se 38. minut kad je Ljubić poveo, nakon dobrog dubinskog pasa, Jaćimović izlazi sam 1 na 1 sa Avramovićem, te akciju rutinski završava manirom iskusnog golgetera za vođstvo domaćih.

U nastavku susreta Ljubić je bio bolji rival na terenu, a plod bolje igre bila su i dva nova pogotka. U 65. minutu Jaćimović je šutirao, lopta je okrznula štopera Zvijezde, te završila u mreži. Tri minuta kasnije vidjeli smo najljepšu akciju na utakmicu, dupli pas su izmijenili Jaćimović i Jugović, a ovoj drugi akciju kruniše pogotkom za visokih ali zasluženih 3:0.

Do kraja susreta nije bilo većih uzbuđenja, pa je Ljubić uknjižio 35. bod na svoj konto.