Jokanović odahnuo, Mitar pokazao da mu ne treba odmor

March 30, 2018, 4:25 pm

Fudbaleri Fulama nastavili su sa sjajnom serijom u Čempionšipu i ostvarili novu pobedu, a zapažen je ponovo bio srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović.

Fulam je sa 2:0 slavio kao gost Noriču i zabeležio 17. uzastopnu utakmicu bez poraza u prvenstvu, čime je produžen rekord kluba, a uprkos nezadovoljstvu Slaviše Jokanovića zbog “preforsiranja” Mitrovića u reprezentaciji, većih posledica nije bilo.

Posle nešto slabijeg prvog poluvremena na ‘Kerou roudu’, u kojem je nekadašnji napadač Partizana imao samo jedan pokušaj, u drugom je bio mnogo konkretniji.

Upravo je nakon njegovog pokušaja Fulam stigao do vođstva – u 66. minutu Mitrović je dobio odličan centaršut sa levog boka i šutirao glavom, golman Gan je odbio loptu, ali je nju pokupio Johansen i zakucao je u mrežu

Samo četiri minuta kasnije na semaforu je pisalo 2:0, pošto je Karni potvrdio trijumf gostiju, da bi u 78. minutu Mitrović svoje mesto prepustio Kamari.

Ovim trijumfom Fulam je stigao do 72. boda i nastavio da juri Kardif, ali im ne ide na ruku što su Velšani takođe trijumfovali i zadržali +7.

Ekipa Nila Vornoka je sa 3:1 ispratila Barton, veoma je blizu direktnog plasmana u Premijer ligu, dok je Marko Grujić odigrao čitav meč.