Istorijski poraz Reala

September 1, 2014, 7:32 am

Šampion Evrope je snažno ušao u meč, bez Kristijana Ronalda, pa je Serhio Ramos u petom minutu pogodio za 1:0, da bi Garet Bejl duplirao prednost već u 11. minutu.

Međuti, domaći su se vratili golovima Injiga Martinesa i Surutuse u samom finišu prvog poluvremena, da bi Surutusa posle dvadeset minuta igre u nastavku donio potpuni preokret svojoj ekipi.

I kada se očekivao odgovor Real Madrida usledio je novi šok za goste iz Madrida, jer je rezervista Karlos Vela krunisao fenomenalan preokret svog tima u drugom kolu Primere.

Tada, prije 11 sezona, Real je takođe primio četiri gola, ali dao jedan, dok je strijelac jednog od golova za Baskijce bio Ćabi Alonso. Takođe, Real je prvi put poslije osam godina, i meča sa Seviljom, poražen poslije prednosti od dva gola. Izvor: B92