Četiri titule prvaka Srpske

September 12, 2021, 7:05 am

Devet medalja, četiri zlata, dva srebra i tri bronze osvojili su članovi Atletskog kluba “Prnjavor” na pojedinačnom prvenstvu Republike Srpske za cicibane i cicibanke u Banja Luci.

-Zlatne medalje i titule cicibanskih prvaka Republike Srpske osvojili su Filip Radulović sa duplom krunom na 200 metara i skoku u dalj, Neda Radulović na 200 metara i David Mirković na 600 metara – saopšteno je iz AK „Prnjavor.

Srebrne medalje i vicešampionske titule su osvojili Neda Radulović u skok u dalj, i štafeta mlađih cicibanki 4×50 metara u sastavu: Neda Radulović, Lidija Kovačević, Sofija Šušak i Leona Radujković.

-Treća mjesta i bronzane medalje osvojili su Gregor Kašić na 600m, Leona Radujković u bacanju vortexa i štafeta starijih cicibana 4×50 metara u sastavu: David Mirković, Stefan Ivanović, Gregor Kašić i Filip Radulović – navode u AK „Prnjavor“.

Takođe odličan nastup imali su Jana Živković, Nina i Lazar Aćamović i Ognjen Ivanović.

-Za članove našeg kluba nema predaha jer već narednog vikenda imaju nastup na pojedinačnom prvenstvu Republike Srpske u krosu u Vlasenici. Ovom prilikom želimo da se zahvalimo našem generalnom sponzoru kompaniji “Komerc Mali” d.o.o. Prnjavor – stoji u saopštenju.

(TV K3 – Foto: AK Prnjavor)