Ljubić poražen od Krupe (VIDEO)

April 17, 2019, 5:14 pm

Prnjavorski Ljubiće poražen je u prvoj utakmici polufinala Kupa RS od Krupe rezultatom 0:1.

Jedini pogodak postigao je Modić u 28. minutu.

Prnjavorski plavi pokušali su danas napraviti jos jedan podvig.

Nakon izbacivanja banjalučkog Borca iz Kup RS  u Prnjavor je danas stigla premijerligaska Krupa.

Izabranici trenera Zeljkovića taktičkom postavkom i igrom ni u jednom segment  nisu zaostajali za Krupom, kojoj je u ovom meču pripao epitet favorita.

Od početka meča gosti su pokušavali nametnuti svoju igru ali bez konkretne akcije koja bi ugrozila prnjavorčane.

Sredinom prvog poluvremena tačinje u 28. minutu ipak Krupa dolazi u vodstvo golom Modića koji se odlično  snalazi u šesnaestercu Ljubića.

Gosti su pokušavali svojom igrom ugoziti gol prnjavorčana ali ozbiljnije šanse nisu napravili.

Sa druge strane Ljubiću je malo nedostajalo da u samom finišu meča ipak dođe do nerješenog rezultata.

Međutim šut Segića prošao je tik pored stative.

“Nije bilo golova u mjeri  u kojoj smo svi priželjkivali. Mi smo na kraju zadovljni sa ovih 0:1. Igrali smo sa kombinovanim sastavom, šansu su dobili momci koji su do sada manje nastupali. Za fudbalere Ljubića imam samo riječi hvale, jer je primjetan kvalitetan radi, a po svemu što su prikazali mjesto im je u prvoj ligi RS, rekao je za K3 šef stručnog štaba FK Krupa Slobodan Starčević.

Šef struke prnjavorčana Nikola Zeljković zadovljan onim što su njegovi momci pokazali.

“Iz jedneg našeg kiksa primili smo gola. Nismo nadigrani pokazali smo da možemo da se nosimo sa daleko boljim protivnicima. Sve je ovo plod jednog dobrog rada u proteklom periodu . Drago mij je da se naša publika ponovo vraća na stadion a mi se polako ali sligurno držimo našeg plana, da vratimo ljubić tamo gdje pripada a to je prva liga RS,” zaključio je Zeljković.

Ljubić je danas bio oslobljen neigranjem četvorice standardnih prvotimaca.

Ono što posebno raduje je cinjenica da je ljubic ponovo poceo proizvoditi fubalske kadrove.

Zeljkovic je danas pred renomiranog protivnika izveo tri igraca koji još uvijek imaju pravo igrati za kadete a  na koje klub racuna u narednom periodu ,riječ je o Radonjić, Jugoviću i Milanoviću.