Јokić nastavio dominaciju, nadigran i Sakramento (VIDEO)

March 10, 2022, 7:48 am
Srpski centar Nikola Јokić je odigrao još jednu sjajnu partiju i sa dvostrukim dvocifrenim učinkom prednodio Denver u pobedi nad Sakramentom sa 106:100 na gostovanju.

Iako je Denver odlično počeo meč na gostovanju i poveo poslije prve dve četvrtine, Sakramento je uspio da uzvrati u trećoj i zapreti mogućim preokretom ali je onda Јokić preuzeo inicijativu i razriješio sve dileme.

Somborac je demonstrirao sjajnu igru i za 35 minuta igre ubacio 38 poena uz 18 skokova, a malo mu je nedostajalo za novi tripl-dabl jer je imao i sedam asistencija. Monte Moris ga je odlično pratio sa 20 poena i obezbijedili su četvrtu pobjedu u nizu svom timu.

Na drugoj strani ni odlična igra Dierona Foksa sa 32 poena, pet skokova i 10 asistencija nije pomogla Sakramentu u trećem uzastopnom porazu.