Tomaš primio juniore KMF “Obilića”

May 12, 2026, 11:09 am

Gradonačelnik Prnjavora Darko Tomaš upriličio je danas prijem za juniore Kluba malog fudbla /KMF/ “Obilić” koji su osvajanjem titule u Premijer futsal ligi BiH U-19 za sezonu 2025/26 ostvarili najveći uspjeh u istoriji kluba.
Mladi futsaleri iz Prnjavora šampionsku titulu osvojili su nakon sezone u kojoj su u 14 utakmica zabilježili 11 pobjeda, jedan remi i dva poraza.

Tomaš je čestitao igračima, stručnom štabu i upravi kluba za veliki uspjeh, ističući da su svojim rezultatima na najbolji način predstavili Prnjavor i pokazali da grad ima talentovane mlade sportiste.

Prijemu u Gradskoj upravi prisustvovali su članovi šampionske ekipe, trener Milan Kljunić, predstavnici kluba i predsjednik Skupštine grada Prnjavor Dražen Mikić.

Srna

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *