Stravičan sudar: Poginuo policajac, vozilo u plamenu

July 18, 2026, 12:27 pm

TAŠKENT – Jedan saobraćajni policajac poginuo je, dok je više osoba povrijeđeno u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na raskrsnici u glavnom gradu Uzbekistana, Taškentu, kada su se tri policijska motocikla velikom brzinom sudarila sa automobilom marke Chevrolet Onix.

Od siline udara automobil se zapalio i odbačen je u suprotnu traku, gdje je udario u još nekoliko vozila, dok je jedan od policijskih motocikala takođe planuo.

Stravičan sudar: Poginuo policajac, vozilo u plamenu (VIDEO)

Istraga u toku, demantovane glasine

Ministarstvo unutrašnjih poslova Uzbekistana saopštilo je da je jedan policijski službenik preminuo na licu mjesta, dok se povrijeđenima ukazuje ljekarska pomoć, a tačan broj stradalih još nije zvanično potvrđen.

Vlasti su istovremeno odbacile navode koji su se pojavili na društvenim mrežama da se nesreća dogodila tokom pratnje službene kolone, naglašavajući da je u toku detaljna istraga koja će utvrditi sve okolnosti ove tragedije.

 

(Nezavisne novine)

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *