Revanš meč na “San Siru”: Milan – Zvezda 1:1

February 25, 2021, 8:15 pm

Fudbaleri Milana i Crvene zvezde igraju na “San Siru” revanš meč šesnaestine finala Lige Evrope.

Već u sedmom minutu dosuđen je penal za Milan.

Lopta je pogodila Gobeljića u ruku, sudija je pogledao još jednom situaciju iz kaznenog prostora i pokazao na bijelu tačku. Kesi siguran doveo je Milan u prednost iz penala za 1:0.

U 24 minutu izjednačenje. Sjajan šut Bena sa 14 metara završio je iza leđa Donarume, uz samu stativu Milana. Milan – Zvezda 1:1.

U drugom poluvremenu, Zvezda je ostala sa igračem manje u 70-oj minuti, kada je Gobeljić dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, dok je samo četiri minuta kasnije poništen gol Milanu zbog ofsajda.

“Crveno-bijeli” i “rosoneri” su u prvom meču u Beogradu odigrali neriješeno 2:2, a oba tima u večerašnji meč ušli su oslabljeni.

(RTS/N.N/TV K3 – Foto: Tanjug/AP)