Prijović dao još dva gola za Legiju, strelac i Radović

November 28, 2016, 10:31 am

Prijović je pokazao da golovi u elitnom takmičenju nisu slučajnost. To su na svojoj koži najbolje osetili defanzivci Slaska, koji su se proveli kao bosi po trnju. Legija je slavila sa 4:0, a sve golove je dala u prvom poluvremenu.

Od čega je potencijalni reprezentativac Srbije dao čak dva.

Tim iz Varšave je poveo preko bivšeg fudbalera Partizana Miroslava Radovića, koji je mrežu zatresao već u prvom minutu.

Isti igrač je bio najzaslućniji što je Legija duplirala prednost, pošto je posle njegovog centaršuta defanzivac Slaska Gonkalveš postigao autogol.

A onda je na scenu stupio Prijović. Postigao je najlepši gol na meču nakon što je prebacio istrčalog golmana. Konačan rezultat je postavio udarcem glavom.