Pogledajte gol iz slobodnog udarca sa 60 metara (VIDEO)

June 25, 2019, 6:18 am

Utakmicu malezijskog FA kupa između Pahanga i Peraka (3:1) obilježio je nevjerovatan pogodak iz slobodnog udarca postignut s udaljenosti od 60 metara.

Pahang je u prvom meču slavio rezultatom 3:1 te će u uzvratu braniti stečenu prednost, a susret između pomenute dvije ekipe obilježio je nevjerovatan pogodak u 92. minuti susreta koji je postignut iz slobodnog udarca s udaljenosti od 60 metara.

Domaći su golovima Goulona i Sumareha poveli sa 2:0, ali je važan gol u gostima za Perak postigao Partiban u 54. minuti.

Kada su svi očekivali da će ovaj susret biti završen tim rezultatom, na scenu je stupio domaći igrač Goulon koji je u 90. minuti postigao nevjerovatan pogodak.

On je iz slobodnog udarca sa 60 metara, odnosno gol-aut linije sa svoje polovine, direktno šutirao prema gostujućem golu, a taj udarac bio je neodbranjiv za gostujućeg golmana koji nije uspio da se na vrijeme vrati na liniju.