Pobede Denvera i Klipersa, Srbi solidni (VIDEO)

November 6, 2018, 11:08 am

Košarkaši Denvera, čiji je član Nikola Jokić, nastavili su sa pobedama i upisali novu protiv Bostona 115:107, dok su Los Anđeles Klipersi Bobana Marjanovića i Miloša Teodosića savladali Minesotu sa 120:109, u sinoćnjim mečevima NBA lige.

Nikola Jokić je punio skoro sve statističke kolone sa osam poena, 10 skokova i osam asistencija i za 27 minuta bio blizu trip-dabla.

Učinak Nikole jokića

Nagetse je do devetog trijumfa, uz samo jedan poraz (samo Golden Stejt i Toronto sa 10-1) vodio Džamal Marej sa 48 poena i partijom karijere, a gostima nije pomogao ni Kajri Irving sa 32.

Svaku šansu u timu Klipersa koristi Marjanović, koji je za 18 minuta dao 10 poena i imao devet uhvaćenih lopti, tri asistencije i dve blokade, dok je Teodosić za 12 minuta upisao tri pogotka i četiri završna dodavanja.

Najzaslužniji za pobedu Klipersa bili su Tobajas Heris i Danilo Galinari sa po 22 poena.