Partizan u Ligi Evrope

August 29, 2019, 7:07 pm

Fudbaleri Partizana plasirali su se u grupnu fazu Lige Evrope, pošto su u revanš meču protiv Moldea odigrali 1:1.

Crno-bijeli su ukupnim rezultatom 3:2 prošli u narednu rundu, a heroj kluba iz Humske je Nemanja R. Miletić, koji je u 80. minutu pogodio za izjednačenje u Norveškoj.

Domaćin je u 72. minuti poveo preko Džejmsa, a nada da će jesen provesti u Evropi trajala je samo osam minuta.

Tošić je centrirao iz kornera, Miletić je sjajno skočio, još bolje šutirao i savladao Graninksa. Do kraja meča nije bilo golova i Partizan se plasirao u grupnu fazu.

Izabranici Sava Miloševića igraće u Ligi Evrope, nakon što prethodne sezone nisu uspjeli da se nađu u drugom po rangu evropskom klupskom fudbalskom takmičenju.

Žrijeb je na programu u Nionu u petak od 13 časova.