Ohi i Katai presudili Partizanu – Zvezda prišla na -2!

February 27, 2022, 7:07 pm

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na stadionu “Rajko Mitić” ekipu Partizana rezultatom 2:0, u derbiju, u okviru 24. kola Superlige Srbije.

Aktuelni šampion je slavio golovima Ohija Omoidžuanfa u 30, odnosno Alekandra Kataija u 43. minutu.

Izabranici Dejana Stankovića su se tako vratili u potpunosti u trku za titulu i sada imaju 63 boda, dva manje od crno-belih.

Ekipa Aleksandra Stanojevića je uoči ovog meča mogla da se pohvali boljom formom, odnosno igrom, međutim, nju nisu pokazali u 166. “večitom” derbiju.

Naročito su pasivni i bezopasni bili u prvom poluvremenu, kada je Zvezda, uostalom, postigla oba gola.

Partizan je u nastavku pritiskao, pokušavao da utakmicu učini rezultatski uzbudljivijom, ali nije uspeo.

Do kraja susreta ostao je sa desetoricom, posle drugog žutog za Sašu Zdjelara u 86. minutu, koji je sa dve noge startovao nad Gelorom Kangom.