Odbojkašice u četvrtfinalu EP

September 1, 2019, 3:24 pm

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije plasirala se u četvrtfinale EP, savladavši Rumuniju sa 3:0 u setovima (25:20, 25:17, 25:23)

17.19 – Kraj meča, Srbija osvaja treći set sa 25:23 i sa 3:0 upisuje pobedu nad Rumunijom.

16.51 – Rezultatom 25:17 Srbija osvaja drugi set i vodi sa 2:0. Odlična igra nastavila se i u drugom setu. Srbija je imala prednost na startu seta, protivnice su uspele da priđu na dva poena, ali se Srbija ponovo odlepila i očuvala prednost do kraja seta.

16.40 – Serijom od četiri vezana poena Srbija stiže do prednosti od 15:9 u drugom setu.

16.25 – Srbija osvaja prvi set rezultatom 25:20. Nakon sada već standardno lošijeg starta, izabranice Zorana Terzića uspele su da igraju bolje kako je set odmicao. Rumunke su vodile sa 4:1 na početku, ali je Srbija uspela da izjednači i povede krajem seta, koji osvaja dobrim blokom u završnici.

16.00 – Nakon intoniranja himni dve zemlje, počeo je meč…

Posle pet pobeda na prvenstvu naše odbojkašice su zauzele prvo mesto u Grupi A i u osmini finala Evrpskog prvenstva igraće se sa selekcijom Rumunije.

Aktuelne svetske i evropske šampionke žele da nastave seriju pobeda i dokažu da su još uvek najbolje.