Fantastičan uspjeh prnjavorskih atletičara

February 6, 2022, 3:20 pm
Na Prvenstvu Bosne i Hercegovine u dvorani održanom u Sarajevu i Zenici, atletičari atletskog kluba San iz Prnjavora ostvarili su fantastičan uspeh osvojivši pet medalja, tri srebrene i dve bronzane.
Srebrene medalje i Titule viceprvaka Bosne i Hercegovine za juniorke osvojili su Kristina Stojković u skoku u vis i u bacanju kugle i Belma Ćuran u trci na 60 m prepone.
Bronzane medalje su osvojili Belma Ćuran u skoku u dalj za juniorke i Kristijan Marić u bacanju kugle za mlađe juniore.
Uz mnoštvo ličnih rekorda i tri četvrta mesta ovo je bio izuzetno dobar nastup atletičara atletskog kluba San na prvom ovogodišnjem zvaničnom prvenstvu Bosne i Hercegovine.
Sledeći nastup je 19 i 20 februara kada je na redu Dvoransko prvenstvo Bosne i Hercegovine za mlađe kategorije.
Ovom prilikom se zahvaljujdmo našem generalnom sponzoru Darjanu Đuriću i njegovoj firmi Prokop inženjering d.o.o. koji su nam i ove godine sponzori za odlaske na takmičenja.