EP U-21: Remi Srbije i Njemačke, Danska bolja od domaćina

June 18, 2015, 7:12 am

Izabranici selektora Mladena Dodića sjajno su ušli u meč i agresivnu igru krunisali golom Filipa Đuričića već u osmom minutu.

Slavoljub Srnić je počeo akciju, proslijedio loptu do veziste Sautemptona, koji je prošao Knokea i odlično pogodio gol Mark-Andrea Ter Stegena.

Fudbaleri Srbije nastavili su u istom tempu, ali ih je mali nedostatak pažnje koštao primljenog gola u 17. minutu.

Foland je odigrao povreatnu loptu na ivicu šesnaesterca, Brašanac je pokušao da spriječi udarac Džana, ali ga je ovaj fintom šuta “izbacio”, a zatim pogodio za 1:1.

Srbija je od 69. minuta igrala sa igraem više, jer je zbog drugog žutog kartona isključen Kristijan Ginter.

U drugom meču iste grupe, Danska je savladala Češku sa 2:1.

Naredno kolo na rasporedu je 20. juna, kada će se Srbija od 18 časova sastati sa domaćinom Češkom, dok će id 20.45 snage odmjeriti Njemačka i Danska.