AK San Prnjavor nastavlja uspjehe

May 30, 2021, 4:20 pm
Novi uspeh atletičara atletskog kluba “San” iz Prnjavora na Juniorskom prvenstvu Bosne i Hercegovine održanom 29 i 30. maja na atletskom centru “Koševo” u Sarajevu na kojem su osvojili četiri medalje. Jednu srebrenu i tri bronzane.
Srebrenu medalju osvojila je Belma Ćuran u trci na 400 m sa preponama sa novim ličnim rekordom, dok je u trci na 100 m prepone zauzela četvrto mesto.
Bronzane medalje je osvojila Kristina Stojković u trkama na 100 m, 200 m i na 400 m sa najboljim ovosezonskim rezultatima.
Ovim uspehom, atletičari Atletskog kluba “San” su povećali svoj bilans medalja ove godine na zvaničnim prvenstvima na 18, od čega je 3 zlatne, 4 srebrene i 11 bronzanih.
Sledeći nastup atletičari atletskog kluba “San” imaju već sledećeg vikenda, kada je na programu Seniorsko prvenstvo Bosne i Hercegovine u Zenici.
Ovom prilikom se još jednom zahvaljujemo našem Generalnom sponzoru Darjanu Đuriću i njegovoj firmi “Prokop” koji su nam omogućili odlazak na takmičenja ove godine.