Ljubić siguran na otvaranju proljećnog dijela Prve lige RS

March 6, 2021, 3:18 pm

Fudbaleri prnjavorskog Ljubića pobjedom nad Drinom iz Zvornika na domaćem terenu otvorili su proljećni dio m:tel Prve lige Republike Srpske.

Prnjavorčani nisu baš dobro ušli u meč, jer su gosti u 37. minuti preko Aleksandra Tadića stigli do pogodka, a samo pet minuta kasnije do gola dolaze i domaći. Siguran sa bijele tačke bio je Boris Jagodić. Do kraja prvog dijela nije bilo promjena i na pauzu se išlo sa rezultatom 1:1.

Drugo poluvrijeme Ljubić bolje otvara i već u 49. minuti stiže do vodstva preko Stefana Grahovca. Prednost domaćima u 60. uvećava novajlija Mihajlo Savanović. Konačnih 3:2 postavio je Aleksandar Ilić sa penala.

U narednom kolu Ljubić igra komšijski derbi, kada putuje u Derventu ekipi Tekstilca, dok Zvorničani dočekuju Podrinje iz Janje.