Vlahović dotukao Real iz Madrida

August 3, 2023, 8:45 am

U noći između srijede i četvrtka, fudbaleri Juventusa savladali su Real Madrid rezultatom 3:1 u prijateljskom meču u Orlandu. Posljednji gol za torinsku ekipu postigao je Dušan Vlahović.

Za “Bjankonere” su nastupili i srpski reprezentativci Filip Kostić i Vlahović koji je postigao treći pogodak za svoju ekipu u petom minutu nadoknade vremena.

Juve je poslije prvih pola sata imao čak dva gola prednosti, već u prvom minutu mrežu Kurtoe zatresao je Mojzije Kin, da bi se u 20. minutu među strijelce upisao i Timoti Vea.

“Kraljevski klub” je u nastavku meča zaigrao mnogo bolje, uspio da smanji zaostatak preko Vinisijusa u 38. minutu i na početku drugog poluvremena propustio nekoliko izvjesnih šansi.

Alegri je u nastavak meča ušao sa izmjenjenim sastavom, Filip Kostić je na terenu proveo 72 minuta, dok je Vlahović ušao u igru u 77. minutu susreta.

Srpskom napadaču trebalo je svega petnaestak minuta da se upiše među strijelce, Vlahović je iskoristio odlično dodavanje Soulea i tako postavio konačan rezultat 3:1

Možda i u svom posljednjem meču za torinsku “Staru damu” uzevši u obzir da se sve češće govori o njegovom transferu u Čelsiju, dok bi u suprotnom smjeru pošao Romelu Lukaku.

Izvor: Nezavisne novine