Uprkos porazu Borac odličan u Solunu

July 24, 2024, 8:53 pm

Fudbaleri banjalučkog Borca poraženi su u Solunu od PAOK-a 3:2 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Borac je odigrao odlično protiv favorizovanog rivala.

Nije podlegao pritisku te je na kraju izborio rezultat koji mu daje nadu da može u revanšu u Banjaluci da dođe do čuda i prolaska u dalje takmičenje.

ost shared by FK Borac Banja Luka (@fkboracbanjaluka)

Paok je poveo u 17.minuti golom Kulirakisa. Pet minuta kasnije izjednačio je Erera s bijele tačke. U 39.minuti 2:1 za Paok. Ponovo je strijelac Kulirakis.

Ipak u drugoj minuti nadoknade asistencija Vukovića za Kulašina koji izjednačuje na 2:2. U drugom poluvremenu Borac se organizovano branio, a Paok je do konačnih 3:2 došao u 52.minuti kada je Ekong kaznio lošu procjenu golmana Šiškovskog.

Revanš meč na programu je za sedam dana u Banjaluci.
RTRS; Foto: FK Borac