Sudijski “vjetar u leđa” donio pobjedu Partizanu

April 4, 2019, 7:49 am

Fudbaleri Partizana su preokretom i uz veliku sudijsku pomoć stigli do pobjede protiv Čukaričkog od 3:2.

Crno-bijeli su poveli u 33. minutu preko Gomeša, a izjednačio je Stojanović četiri minuta kasnije.

Luković je u 58. minutu doveo goste u vođstvo, da bi Tošić u 74. realizovao poklonjen slobodan udarac.

Ovaj momenat je obilježio utakmicu, trener gostiju Simo Krunić je zbog protestatoga udaljen sa klupeovim, a nekoliko minuta je odbijao da se preseli u svlačionicu ili na tribine.

Kada je odlučio da to uradi teren je napustio uz mnogo prigovora arbitrima.

Tošić je 79. minutu pogodio za konačnih 3:2 i ostanak Partizana na trećoj poziciji tabele Superlige.

Bila je ovo prva pobjeda Save Miloševića kao trenera crno-bijelih.

Partizan – Čukarički 3:2

Plasman: Crvena zvezda 81, Radnički 72, Partizan 54, Čukarički 53, Mladost 54, Proleter, Napredak po 38, Vojvodina 36, Spartak, Radnik po 35, Voždovac 34, Mačva 32, Bačka 25, Rad 21, Dinamo 20, Zemun 18 bodova.

Izvor: srpskainfo/ Darko Basara