Srbija vidjela Engleze na djelu: Zmajevi pružili dobar otpor u prvom poluvremenu, pa položili oružje u finišu (FOTO)

June 4, 2024, 7:21 am

Fudbaleri BiH poraženi su na gostovanju u Njukaslu od reprezentacije Engleske u prijateljskoj utakmici.

Rival Srbije na Evropskom prvenstvu slavio je sa 3:0 protiv Zmajeva, na čijoj klupi je debitovao Sergej Barbarez.

Izašao je u šarenolikom sastavu Geret Sautgejt, ali su se fudbaleri BiH dobro držali u prvom poluvremenu. Bilo je i očekivano da Englezi nametnu svoj ritam i diktiraju tempo utakmice, ali su Zmajevi odolijevali napadima Gordog Albiona.

Sve do 60. minuta kada Kol Palmer zvijezda Čelsija nije pogodio sa bijele tačke i doveo Engleze u vođstvo.

Drugi gol viđen je u 85. minutu kada je Trent Aleksander Arnold savladao golmana Vasilja, da bi Hari Kejn samo četiri minuta kasnije postavio konačnih 3:0.