Pjevač Sejo Kalač je svojim hitovima osvojio region, međutim nakon velikog uspjeha se povukao iz javnosti. Sada je progovorio o razvodu nakon 22 godine braka, ali se i dotakao snimka sa benzinske pumpe na kojem se vidi da krade telefon.
Ujeku najveće popularnosti Sejo Kalač se razveo od supruge Radmile nakon 22 godine braka, kako je sad otkrio, zbog ljubomore.
– Stvorio sam kuću u Zagrebu, stan u Zagrebu, stan u Beogradu, na Banovom brdu, ali šta znam šta se desilo. Ljubomora je ljubomora. To je najgore zato što te nema kod kuće, ja sam malo više odsutan zbog posla. Kad partner nije s partnerom, to se desi, ako je to mjesec, dva, tri pa i godinu dana, tu se dešava svašta. Imam sada samo privremene veze. Znaš kako se kaže, kad se opečeš na vruće mlijeko, i u hladno duvaš, rekao je, piše Kurir.
On je otkrio zašto se povukao sa estrade.
– Zato što sam tako hoću, zato što više volim da budem, što se kaže, povučen, nego da budem u medijima. Mir i tišina i to je to. Što se tiče privatnog života, obiđem djecu, malo se bavim trčanjem – otkrio je on.
O krađi telefona
Nedavno je u medijima isplivao snimak sa pumpe, na kom navodno krade telefon.
– Znam i ko je, ali neću da ga imenujem. Postoje takvi ljudi, šta ćeš. Neka bude njemu na čast. Bio je taj telefon, ja sam čekao da se taj čovek javi da mu ga vratim i tako je i bilo.
Kaže da je pretrpeo razna podmetanja, a otkriva da li su ona dolazila i od kolega.
– Kad ne mogu ono što ti možeš, gledaju da te sapletu. Malo ih ima, nisu to svi – kaže Sejo Kalač.
Srpskainfo.com (Foto: arhiva)
