Sanja Vučić otkrila zašto je napustila ”Uraganke”

November 23, 2025, 8:29 am

Pjevačica Sanja Vučić (32) proslavila se u grupi “Hurricane”, u kojoj je nekada bila sa Ksenijom Knežević i Ivanom Boom Nikolić, a sad je progovorila o izlasku iz iste.

Od izlaska iz grupe, Sanja godinama nije otkrivala pravi razlog zašto se razišla sa svojim koleginicama a sada je riješila da otkrije šta se dogodilo.

Manjak uspjeha je bio bitan faktor, ali nije jedini.

Sanja kaže da je rad u grupi više nije ispunjavao, te da joj je to bilo zanimljivo dok je bila mlađa i neiskusna.

– Nismo imale hitove kao ranije što smo imale, to je bio prirodan slijed, logično – rekla je Sanja Vučić.

– A i čini mi se da je bivstvovanje u grupi nekako tinejdžerski – dodala je za “Grand” u svom stilu.

Ona je, inače, svjesna da je imala više pogrešnih izbora kad su muškarci u pitanju, ali to prihvata kao činjenicu.

– Rijetko pričam o tome zato što su svi mogli da vide moje pogrešne izbore, zato. Zato što sam onda ranjiva i onda ispadam i ovakva i onakva – jasna je bila Sanja.

– To su samo greške, naravno, ali stojim iza njih – dodala je ona.

Navela je da joj je neprijatno zbog toga što je javnost upućena u njene prethodne veze i raskide.

– Glupo mi je što su svi morali da vide sve to – kazala je Vučićeva.

Telegraf.rs

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *