Muzika, ples i sjajna zabava označili su početak Banjalučkog proljeća. Bogat program, u okviru ove manifestacije, trajaće sve do kraja juna.
Druženjem uz muziku, ples, nastup mažoretkinja i animatora, počelo je Banjalučko proljeće. Nakon šetnje kroz Gospodsku, druženje je nastavljeno u Gajevoj ulici, koja je rekonstruisana i pretvorena u pješačku zonu. A, to je najviše obradovalo vlasnike lokala u ovoj ulici. Nadaju se boljem prometu.
Banjaluka je najljepša u proljeće, ponavlja gradonačelnik. Novoizgrađeno šetalište u centru grada otvoreno je nakon pola vijeka. Projekat je bio kompleksan, ali su u Gradskoj upravi ponosni na novi izgled Gajeve ulice, u kojoj će građani moći da uživaju u brojnim sadržajima.
Banjalučko proljeće trajaće do kraja juna. U brojnim sadržajima moći će da uživaju najmlađi, ali i odrasli.
TV K3