Nezapamćena situacija na teniskom meču (VIDEO)

October 11, 2023, 7:56 am

Dobio je Andrej Rubljov u ponedjeljak Adrijana Manarina u dva seta i zakazao duel sa Amerikancem Tomijem Polom, a taj duel Rusa i Francuza u Šangaju ostaće upamćen po jednoj specifičnoj sceni.

Naime, Rubljov je u prvom setu ometan prilikom servisa tako što je jedan od navijača glasno jeo.

Da, nije greška u pisanju, zaista se to desilo.

Gledalac je toliko glasno uživao u hrani, da je i sudija u jednom momentu morao da ga opomene.

“Možeš li, molim te, da prestaneš da jedeš”, zamolio je sudija jednog navijača kojem, ova opomena, očigledno nije najbolje legla, jer je nastavio da žvaće hranu prije nego što je meč nastavljen.

Podsjećamo, Rubljov je prvi set dobio rezultatom 6:3, da bi u drugom bio nemilosrdan osvojivši ga sa 6:0 čime je zakazao borbu sa Polom danas od 14.00 časova.