Predstojeće ljeto na Jahorini donosi brojne novitete, turističke atrakcije i popuste. Kako bi Jahorina bila dostupna svima u Olimpijskom centru priredili su brojna iznenađenja.
Za sve državljane BiH biće aktuelan popust od 50 posto u predstojećoj ljetnoj sezoni a stanovnici Istočnog Sarajeva šest dana će moći besplatno koristiti sve sadržaje na otvorenom.
Jahorina je destinacija koja nudi sadržaje tokom cijele godine. Bogati program i aktivnosti, koje ova planina nudi turistima predstavljaju okosnicu razvoja turizma u Bosni i Hercegovini.
Ovogodišnja ljetna sezona zvanično će biti otvorena 27.juna i biće specifična po mnogo čemu rekao je direktor OC Dejan Ljevnaić. Uz goste iz regiona i svijeta važni i domaći turisti .
Gradonačelnik Istočnog Srajeva Ljubiša Ćosić zahvalio je menadžmentu OC što u posljednjih nekoliko godina čine nevjerovatne napore kako bi zimska ali i ljetna sezona privukle što veći broj turista.
Ćosiću je uručena zahvalnica za učešće u akciji Očistimo Jahorinu.
Elek je apelaovao i na ostale ugostiteljko- turističke i privredne subjekte da se pridruže akciji Olimpijskog centra i prilagode cijene svojih usluga domaćim ali i inostranim turistima.
TVK3