Srbija – Crna Gora 3:1 (Uživo)

October 17, 2023, 7:22 pm

Fudbaleri Srbije u Beogradu igraju protiv Crne Gore, meč osmog kola grupe G kvalifikacija za EURO.

Drugo poluvreme:

78. minut – U igri je mladi Lazar Samardžić umesto Lukića

76. minut – GOOL! 3:1! TADIĆ! Mitrović je vratio asistenciju Tadiću koji sjajnim udarcem sa ivice šesnaesterca matira nemoćnog Mijatovića

74. minut – GOOOL! 2:1! MITROVIĆ! Fantastična timska akcija koja je izbacila celu odbranu Crne Gore, lopta dolazi do Mitrovića koji rutinski plasira loptu u mrežu.

71. minut – Sjajan centaršut Kostića, Tadić šutira glavom, nažalost zamalo preko gola.

68. minut – Umesto požutelog Gudelja u igri je Maksimović.

67. minut – Tadić je pokušao iz daljine, ali nije bio precizan.

– Sve usijanija atmosfera na Marakani.

63. minut – Dva opasna centaršuta Kostića za leve strane i mnogo sreće za goste.

60. minut – Dobar pokušaj Camaja iz daljine brani Milinković-Savić.

58. minut – Kruže Orlovi oko šesnaesterca gostiju. Potom serija kornera pred golom Crne Gore, bez prave šanse.

Prvo poluvreme:

Prvo poluvrijeme utakmice između Srbije i Crne Gore je završeno a rezultat je 1:1.

36. minut brzu kontru Crne Gore Jovetić izvanrednim šutom pretvara u pogodak za izjedančenje.

26. minut – Nova sjajna akcija Orlova. Tadić je uposlio usamljenog Živkovića na desnoj strani, ovaj šutira iz prve u dalji ugao gola Mijatovića, ali lopta odlazi tik pored stative.

23. minut – Pokušali su Crnogorci iz dva poteza. Jovetić je poslao loptu ka Krstoviću ovaj probao glavom, ali golman Srbije na mestu.

19. minut. Crnogorci su malo uspostavili ravnotežu na terenu u ovim momentima.

15. minut – Napada Srbija i posle vodećeg gola, Orlovi žele i drugi gol.

12. minut – Novi pokušaj raspoloženog Mitrovića sa distance, pravo u Mijatovića

9. minut -GOOOL! 1:0! MITROVIĆ! Sjajan gol srpskog golgetera spoljnim delom stopala iskosa sa desne strane poslao je loptu u dalji ugao nemoćnog Mijatovića. Fantastičan gol, majstorija!

8. minut – Vanja Milinković-Savić boksuje loptu nakon prvog kornera za goste.

5. minut – Inicijativa Orlova od početka meča, Srbija ima veliku podršku sa tribina.

2. minut – Prva šansa za Srbiju, centrirao je Tadić, a Mitrović glavom šutirao preko gola.

1. minut – Utakmica je počela.

– Uoči meča održan je minut ćutanja za tragično preminule žrtve u Izraelu i Belgiji.