Ko šiša Nešića u kasne sate (FOTO)

July 22, 2025, 10:37 am

Na društvenim mrežama noćas je osvanula fotografija predsjednika DNS, Nenada Nešića u frizerskoj stolici, i to u poprilično neuobičajenom terminu.

Dok su mnogi već bili u pidžamama ili se spremali za spavanje, Nešić je bio na “hitnoj” frizerskoj intervenciji.

– Kad ne možeš da stigneš da se ošišaš u toku dana, onda moraš u kasne sate. Sreća pa imam ovakve prijatelje – napisao je Nešić u opisu fotografije.

 

Ko su ti misteriozni prijatelji koji drže makaze i rade van radnog vremena, Nenad Nešić nije otkrio.

Međutim, sudeći po osmijehu, rezultat je bio vrijedan čekanja.

U svakom slučaju, “predsjednička” frizura nije smjela čekati jutro. Jer ko zna možda ga danas čeka važan sastanak, gostovanje na TV-u, ili je u pitanju nešto treće.

Uglavnom, političke obaveze ne biraju vrijeme, a izgleda da ni frizura više ne može da čeka dnevni termin.

I dok se mnogi pitaju ko šiša Nešića, on se, čini se, dobro zabavlja.

Srpska info 

FOTO: NENADNESIC.DNS/INSTAGRAM/SCREENSHOOT

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *