Kladionice rekle svoje, ovo su kvote za utakmicu Zvezda – Pafos

August 17, 2025, 6:48 am

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju šampiona Kipra Pafos u prvoj utakmici plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona. Meč je na programu u utorak od 21 čas, dok je rvanš zakazan sedam dana kasnije u Limasolu.

Neće moći Vladan Milojević da računa na Radeta Krunića, koji je u revanšu sa Lehom zaradio treći žuti karton tokom kvalifikacionog ciklusa, ali ni na Rodrigaa Prada, zbog direktnog isključenja protiv poljskog tima.

Kako je Telegraf juče najavio, u sastav će se vratiti kapiten Mirković, pošto je povreda iza njega. U protokolu će se naći Marko Arnautović i Nemanja Radonjić, ali će svoju šansu dobiti u drugom poluvremenu, ulaskom sa klupe.

Kada su bukmejkeri u pitanju, jednoglasna ocena jeste da je Zvezda favorit protiv Pafosa, a to govori i kvota 1.67 na srpskog šampiona, dok je na rivala crveno-belih čak 4.50. U slučaju nerešenog ishoda dodeljena je kvota 3.90.

Kada se pogleda nekoliko godina unazad deluje nestvarno da je Crvena zvezda izraziti favorit u poslednjem odmeravanju snaga za elitno takmičenje, te sa pravom uprava kluba očekuje još jednu jesen u Ligi šampiona.

(Telegraf.rs)

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *