Hrvatski reprezentativac utučen nakon poraza: Gdje je sudija našao osam minuta

June 25, 2024, 7:16 am

Reprezentacija Hrvatske doživjela je veliki šok u utakmici posljednjeg trećeg kola grupne faze na Evropskom prvenstvu u Njemačkoj.

Hrvati su odigrali neriješeno sa Italijanima 1:1 i tako najvjerovatnije ostali bez plasmana u osminu finala.

Imali su “vatreni” sve u svojim rukama. Vodili su od 55. minuta golom Luke Modrića, međutim, u 98. minutu Zakanji je fenomenalnim udarcem šokirao Hrvate.

Utučeni kapiten Hrvatske Luka Modrić nije mogao da iskotroliše emocije poslije meča. Stao je pred kamere i pustio suze, bio je potpuno slomljen.

“Ne znam šta da kažem… Fudbal je nekad okrutan, to se pokazalo opet. Nismo zaslužili ovaj gol, ne znam gdje je sudija našao osam minuta da produži. Nismo zaslužili da primimo gol. Fudbal je okrutan, to se pokazalo na nama”, rekao je za HRT uplakani as Reala.

Nezavisne.com (Foto: Radiosarajevo.ba)