Haos u srednjoj školi u Banjaluci, reagovala policija

October 14, 2025, 8:17 am

Učenici su ostali u šoku kada se u prostorijama Srednjoškolskog centra “Gemit Apeiron” u Banjaluci dogodio incident zbog kojeg je morala da reaguje policija, saznaje Srpskainfo.

Maloljetni učenik je bokserom nokautirao drugog učenika koji je završio u bolnici.

Direktorka Srednjoškolskog centra “Gemit Apeiron” Višnja Kojić potvrdila je za Srpskainfo da se incident dogodio u prostorijama škole, te da je policija odmah obaviještena i reagovala bez odlaganja.

–Ovakav incident se u našoj školi nikada nije dogodio. Čim smo saznali šta se desilo, odmah smo pozvali policiju i oni su istog trenutka došli- izjavila je Kojićeva.

Dodala je da će o eventualnim sankcijama prema učeniku odlučiti nastavničko vijeće škole.

Na pitanje da li je isti učenik i ranije pravio probleme, direktorka je kratko rekla da je prošle godine zabilježena “manja čarka”, ali da ovako ozbiljna situacija nije bila zabilježena do sada.

(srpskainfo)

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *