Drugoligaš izbacio MU, ludnica u Londonu

December 21, 2017, 8:15 am

Fudbaleri Mančester junajteda nisu uspeli da se plasiraju u polufinale Kupa pošto su izgubili od Bristol Sitija sa 2:1.

‘Đavoli’ su poraženi od drugoligaša, koji je do pobede došao u nadoknadi vremena.

Zlatan Ibrahimović poneo je kapitensku traku i već u 12. minutu imao prilku da pogodi za vođstvo, ali je pogodio stativu, a neprecizan je bio Markus Rašford

I Bristol je imao nekoliko prilika u prvom delu, da bi početkom drugom poveo preko Brajana. Ipak, Ibrahimović je izjednačio u 58. minutu i to fenomenalnim pogotkom iz slobodnog udarca s preko 20 metara.

Na samom kraju utakmice šok za ‘Đavole’ priredio je Smit koji u poslednjem minutu postigao gol za veliku pobedu drugoligaškog kluba i tako Murinju oduzeo priliku za osvajanje ovog trofeja.

Uzbudljvo je bilo u Londonu gde su fudbaleri Čelsija pobedom nad Bornmutom plasirali u polufinale Liga kupa 2:1. Vilijan je već u 13. minutu doveo “plavce” u vođsto, da bi gosti izjednačili u 90. minutu preko Goslinga.

Samo minut kasnije, Alvaro Morata je bio precizan za pobedu Čelsija. Dan ranije plasman u polufinale obezbedili su Mančester siti i Arsenal.