Dalibor Vrhovac osvojio bronzanu medalju u Baru

September 30, 2024, 9:32 am

Na 33. Prvenstvu Balkana za veterane održanom u Baru od 27-29. septembra, trener Atletskog kluba ”SAN” i Atletskog kluba ”DERVENTA” Dalibor Vrhovac osvojio je jednu bronzanu medalju.

-Bronzanu medalju Dalibor je osvojio u trci na 3000 m stipl čez. Pored ove medalje Dalibor je osvojio peta mesta u trkama na 800, 1500 m i Balkanaskoj štafeti.
Ovo je Daliboru bila ukupno 25 medalja na Prvenstvima Balkana od čega je 5 zlatnih, 8 srebrenih i 12 bronzanih. Na ovom Balkanskom prvenstvu je učestvovalo oko 1200 takmičara iz 24 reprezentacije Balkanske atletske federacije i iz cijelog svijeta. Mi se zahvaljujemo našem Generalnom sponzoru Darjau Đuriću i njegovoj firmi Prokop Inzenjering doo , koji nam pomažu u gorivu prilikom odlaska na takmičenja protekle tri godine.Takođe se zahvaljujemo Nikoli i Peri Vrhovac i Pekara Cvijeta , koji nam obezbeđuju hranu za naše takmičare prilikom odlaska na takmičenja.Posebno se zahvaljujemo svešteniku Branislavu Aleksiću na pomoći u odlasku na ovo takmičenje u Bar – navode u AK “San”.