Četiri medalje Atletskog kluba “SAN” na Seniorskom prvenstvu Republike Srpske

September 2, 2024, 11:16 am
Još jedan odličan nastup atletičara Atletskog kluba ”SAN” iz Prnjavora na Prvenstvu Republike Srpske za seniore i osvojene četiri medalje. Jedna zlatna, jedna srebrene i dve bronzane.
Najbolji plasman je napravila Belma Ćuran osvajanjem zlatne medalje i Titule prvaka Republike Srpske za seniorke u skoku s motkom.
Titulu Viceprvaka Republike Srpske za seniore je osvojio i Kristijan Marić u disciplini skok s motkom, dok je u disciplini 5000 m osvojio bronzanu medalju.
Bronzane medalje na Prvenstvu Republike Srpske za seniore su osvojili i Srđan Stanišić i Marija Malešević disciplini skok s motkom.
Ovim uspehom atletičati Atletskog kluba “SAN” iz Prnjavora nastavili su niz osvajanja medalja na zvaničnim Prvenstvima Republike Srpske.
Sledeće nastupe atletičari Atletskog kluba “SAN” iz Prnjavora imaju na Prvenstvu Republike Srpske za seniore i starije pionire.
Odmah sutradan na 10. Uličnoj trci kroz Vlasenicu atletičari Atletskog kluba “San” iz Prnjavora imali su novi nastup.
Naročito se istakao mladi Tarik Tica osvajanjem trećeg mesta i bronzane medalje u trci dečaka na 250 m.
Sledeći nastup atletičari Atletskog kluba “San” imaju već u nedelju kada je na redu Prvenstvo Republike Srpske za mlađe juniore i KUP Republike Srpske za cicibane.