Čeka se obdukcija tijela: Uhapšeni zbog brutalnog ubistva u Visokom predati tužilaštvu

March 11, 2025, 11:35 am

Din Bahtović se sumnjiči da je počinio krivično djelo ubistvo, a H. P. je osumnjičen da je počinio krivično djelo “neprijavljivanje krivičnog djela ili počinitelja” te je zbog toga uhapšen i danas zajedno s Bahtovićem predat u nadležnost Kantonalnog tužilaštva ZDK.

U toku dana njih dvojica će biti ispitana od tužioca nakon čega će biti odlučeno da li će ići prijedlog za određivanje mjere pritvora.

U toku dana će se izdati i naredba za obdukciju tijela ubijenog nakon čega će biti poznato više informacija o ovom događaju.

FOTO: KLIX/SCREENSHOT

FOTO: KLIX/SCREENSHOT

FOTO: KLIX/SCREENSHOT

Podsjetimo, Bahtović je u naselju Luke u Visokom ubio muškarca čiji je identitet bio naknadno poznat policiji, a tokom jučerašnjeg dana se čekalo i zvanično potvrđivanje.

Prema informacijama koje su do sada poznate, Bahtović je tijelo ubijenog spakovao u kofer u namjeri da ga sakrije, a uhapšen je nakon što je policiji prijavljen ovaj slučaj, prenosi Klix.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *