AK “Prnjavor”: Dva pehara i devet medalja u okviru Bosansko-krupskog polumaratona.

September 11, 2023, 9:57 am

Ponovo su zablistali članovi Atletskog kluba “Prnjavor” osvojivši dva pehara i devet medalja u okviru Bosansko Krupskog polumaratona.

U glavnoj seniorskoj trci na 5000m dva pehara i titulu šampionke osvojila je najbolja juniorka Prnjavora Magdalena Katana, dok je titulu vicešampionke osvojila najbolja pionirka Prnjavora Jovana Radulović.

Zlatne medalje, prva mjesta i titule prvaka osvojili su: Danilo Karać na 200m, Luka Kalaba na 600m, David Mirković na 800m i Magdalena Katana na 5000m.

Srebrene medalje osvojili su Jana Živković na 600m i Jovana Radulović na 5000m.

Bronzanim medaljama su se okitili braća Danijel Đukarić na 200m i David Đukarić na 300m, te mladi Gregor Kašić na 600m. Fantastičan uspjeh za mlade takmičare našeg kluba.