Ante Nobilo je rekao da su završili redovan sastanak i zadovoljni su načinom na koji ide istraga o ubistvu Davida Dragičevića.
– Od zadnjeg sastanka primjetan je značajan napredak. Istražuju se svi pravci i za sada se ne mogu iznositi detalji – rekao je Nobilo.
Duško Tomić je rekao da imaju određen napredak, ali da ne mogu govoriti više.
Foto: Dejan Božić/RAS Srbija
Advokatica iz Srbije Zora Dubočanin Nikodinović je rekla je da su na dobrom putu i da očekuju da će se rasvijetliti ubistvo, te da će slučaj dobiti sudski epilog.
– Tužilac Dalibor Vrećo je pokazao da i on želi da se riješi ovaj slučaj – rekla je advokatica.
Ona je dodala da je ranije bilo propusta i opstrukcija, ali od kada su se oni pojavili ne mogu da kažu ništa loše.
– Dobili smo uvid u sve, razmjenjujemo mišljenja, dajemo sugestije – ponovila je advokatica iz Srbije.
Ifet Feraget kaže da je čudno što na je početku bilo određenih propusta i nada se da će dobiti odgovore zašto je došlo do toga.
– Nadam se da ćemo dobiti sve što su nam obećali – rekao je Feraget.
Foto: Dejan Božić/RAS Srbija
Zora Dubočanin Nikodinović je dodala da su svi svjedoci uključeni i da pozivaju javnost ako imaju neke svjedoke da im se javi i da se ne smiju baviti – Važno je da imamo dokaze koji će dovesti do osuđujuće presude i da dođemo do istine – rekla je Zora.
Tokom obraćanja advokata Davor Dragičević stao je ispred glavnog tužioca Želimira Lepira i ponavaljao “Davide dušo moja”, a Lepira su od tužilaštva ispratili sudski policajci.
Srpskainfo