Totenhem u ludoj utakmici izborio polufinale Lige šampiona

April 17, 2019, 8:59 pm

Na stadionu Etihad u Mančesteru u revanš utakmici četvrtfinala Lige šampiona Mančester siti pobijedio je Totenhem 4:3.

Taj rezultat odveo je dalje Totenhem jer je tim Maurisija Početina u Mančester je donio kapital od jednog gola prednosti. U Londonu prije sedam dana Totenham je slavio 1:0 golom Koreanca Sona.

Totenhem u polufinalu ide na Ajaks.

U prvih dvadeset minuta vidjeli smo pet golova, a i u drugom poluvremenu padali su golovi. T ima rezultat za polufinale Lige šampiona.

Tok utakmice:

73’ Goool Nakon ubačaja Ljorente smanjuje na 4:3. Nakon pregledavanja VAR-a, turski sudija Cunejt Čakir je priznao gol za Totenhem i poslao loptu na centar.

58’ Goool  – Aguero postiže gol za Siti i “građani” imaju rezultat koji ih vodi u polufinale.

45+3 – Kraj prvog poluvremena.

20’ Goool – Kakva luda utakmica. Opet Siti vodi i opet Rahim Sterling. Nakon ubačaja pred gol Lorisa, nitko nije čuvao Sterlinga, a ovaj je neometan s pet metara ugurao loptu u mrežu.

11’ Goool – Novi gol. Siti je izjednačio na 2:2 . Bernando Silva je zabio iz gužve.

10’ Goool – Opet Son nakon pogreške Sitija i krive predaje lopte. Gol za 2:1.

7’ Goool – Gol Sona nakon pogreške Laportea, ali i očajne reakcije Edersona.

3’ Goool –  Golčina Sterlinga u prvom napadu. Fantastičan udarac sa 16 metara sa lijeve strane u suprotni ugao Lorisa.