Selta šokirala Barsu, neverovatan kiks Ter Štegena (VIDEO)

October 3, 2016, 7:32 am

Selta je potpuno razbila Barselonu u prvom poluvremenu, pa je na odmor otišla sa 3:0.

Sisto je na asistenciju Aspasa pogodio u 22. minutu. Devet minuta kasnije, Aspas se upisao u strelce, a samo dva minuta kasnije autogolom Žeremija Matjea, Selta je došla do ogromne prednosti.

Naravno, Barselona je zapela svim silama u nastavku, pa je smanjila preko Pikea u 58. minutu, a potom i preko Nejmara, koji je bio siguran izvođač penala u 64. minutu.

Ipak, momenat večeri se odigrao u 77. minutu, kada je golman Barselone, Mark Andre Ter Štegen, nonšalantno pokušao da prebaci Pabla Ernandesa, ali ga je pogodio u glavu i lopta je završila u mreži.

Do kraja, Barselona je uspela da smanji rezultat, novim golom Pikea, ali nije uspela da izbegne poraz.

Barselona posle sedam utakmica zauzima četvrto mesto sa 13 bodova, dok je Selta 10. sa isto toliko bodova.