Remi Japana i Senegala

June 24, 2018, 5:28 pm

Japan – Senegal 2:2 (1:1). Reprezentacije Japana i Senegala odigrale su nerešeno u meču drugog kola Grupe H na Svetskom preventvu u Rusiji.

18.51 – Kraj meča, Japan – Senegal 2.

18.35 – GOOOOL! Japan ponovo stiže do izjednačenja, 2:2. Legenda Japana Kazuke Honda u 78. minutu postiže pogodak za novo izjednačenje.

Senegal – Japan 2:2

18.28 – GOOOOL! Senegalci ponovo vode, 2:1. Musa Vage u 71. minutu postiže sjajan gol sa reprezentaciju Senegala.

Senegal – Japan 2:1

18.02 – Nastavljen je meč…

17.46 – Poluvreme na meču, Japan – Senegal 1:1.

17.34 – GOOOOL! Japan postiže pogodak za izjednačenje, 1:1. Takeši Inui u 24. minutu koristi sjajnu asistenciju Nagatoma i pogađa donji desni ugao gola.

Senegal – Japan 1:1

17.11 – GOOOOL! Senegal je poveo protiv Japana, Strelac Sadio Mane u 11. minutu nakon loše intervencije golmana Kavšine.

Senegal – Japan 1:0

17.00 – Počeo je meč, Japanci imaju prvi napad…

16.50 – Navijači na “Jekaterinurg areni” spremno očekuju duel svojih reprezentacija.

Japan je napravio iznenađenje u prvom kolu savladavši Kolumbiju, pa će u meču protiv Senegala tražiti šansu za prolaz u narednu fazu već nakon drugog kola.

Senegal je u prvom meču savladao Poljsku i takođe ima iste ambicije da eventualnom drugom pobedom umnogome olakša posao u grupnoj fazi.