Partizan prekinuo niz poraza

September 28, 2015, 7:38 am

Partizan je na stadionu Obilića gubio već od četvrtog minuta, ali je u drugom poluvremenu uspio da preokrene i stigne od važna tri boda.

Poslije ovog trijumfa “crno-bijeli” su se na trećem mjestu sa 20 bodova, jednim manje od Javora i devet od Crvene zvezde koja je lider.

S druge strane, Voždovčani su i treću utakmicu bez uspjeha i sada su 13. sa 10 bodova.

Domaći su poveli već u četvrtom minutu golom Ćirkovića, koji je kaznio lošu odbranu gostiju i zaobišao Živkovića za 1:0.

Voždovac se uspješno branio poslije vođstva sve do početka drugog dijela igre kada je Živković pogodio sa ivice kaznenog prostora. U prvom minutu nastavka vezni red “zmajeva” izgubio je loptu, Babović je doturio do Živkovića koji se namjestio na lijevu nogu i pogodio bliži ugao.

Partizan je do trijumfa doša sa bijele tačke preko kapitena Babovića, nakon što je sudija Jeremić procijenio da je Petar Jovanović oborio Ababukara Umarua.

Marko Adamović je za domaće u 84. minutu dobio drugi žuti karton zbog oštrog starta, a u finišu je Voždovcu zbog ofsajda poništen gol.

Voždovac – Partizan 1:2